3 490 Lekë


Përshkrimi

Bateri e jashtme Platinet

Me mbeshtjellese lekure ne pjesen e jashteme me ngjyre te zeze

Kapaciteti i baterise 1500mAh me te cilen mund te karikoni smartphonet tuaj, ipod, MP3/4...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 26305

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Bateri e jashtme Platinet

Me mbeshtjellese lekure ne pjesen e jashteme me ngjyre te zeze

Kapaciteti i baterise 1500mAh me te cilen mund te karikoni smartphonet tuaj, ipod, MP3/4 apo cdo pasije elektronike

Praktike e vogel dhe shume cilesi e mire. Rikarikohet me nje fishe USB

Permasat 140 x 65 x 25mm dhe peshon 350gr

Specifikat

Marka Platinet
Garancia 1 vit
Kapaciteti (mAh) 15000 mAh

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 390 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 900 L
I disponueshëm
690 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 600 L
I disponueshëm
590 Lekë
890 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (24)
I disponueshëm
2 690 Lekë
3 790 Lekë
Kurseni 1100 L
Shitur (2)
3 ne stok
1 690 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1300 L
Shitur (5)
I disponueshëm
1 790 Lekë
2 590 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (4)
I disponueshëm
1 490 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (1)
I disponueshëm
2 290 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1200 L
Shitur (19)
I disponueshëm
390 Lekë
790 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (73)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (127)
I disponueshëm
2 290 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (10)
2 ne stok
1 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 890 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 400 L
4 ne stok
2 290 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 700 L
2 ne stok
1 390 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 900 L
Shitur (2)
I disponueshëm
2 690 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
1 690 Lekë
2 690 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (3)
2 ne stok
2 490 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (6)
I disponueshëm
1 090 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
3 490 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (10)
2 ne stok

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al