I Ri!
Cmimi me i mire i garantuar
Bateri e Jashtme 2000MAH Extreme Black

690 Lekë
990 Lekë
Kurseni 300 Lekë


Përshkrimi

Bateri e Jashtme 2000MAH Extreme Black

E vogel ne permasa ku mund te meret lehtesisht me vete kudo 

Vjen me mbajtese celesash te vogel 

Ofron nje porte USB per karikim hyrese si dhe nje porte USB dalese 

Porta hyrese eshte 5V / 500mA dhe porta dalese eshte 5V /...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 36070

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Bateri e Jashtme 2000MAH Extreme Black

E vogel ne permasa ku mund te meret lehtesisht me vete kudo 

Vjen me mbajtese celesash te vogel 

Ofron nje porte USB per karikim hyrese si dhe nje porte USB dalese 

Porta hyrese eshte 5V / 500mA dhe porta dalese eshte 5V / 1000mA

Kapaciteti i baterise se jashtme eshte 2000 mAh 

Permasat jane 97 x 25 x 22 mm

Specifikat

MarkaEsperanza
Kapaciteti (mAh)2000 mAh

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 490 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (64)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (124)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (10)
2 ne stok
1 390 Lekë
1 790 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (1)
2 ne stok
2 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 690 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
3 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (3)
4 ne stok
1 090 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (8)
4 ne stok
3 390 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 1600 L
Shitur (10)
2 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (20)
1 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (21)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (14)
2 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
SHITUR
1 990 Lekë
Shitur (26)
Nuk ka me gjendje

Te tjere kane blere dhe keto:

Cmimi me i lire i garantuar
SHITUR
790 Lekë
990 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (50)
Nuk ka me gjendje
990 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (62)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
1 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
1 990 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (4)
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
SHITUR
2 190 Lekë
Shitur (5)
Nuk ka me gjendje
3 990 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
6 290 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
6 390 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok

Vleresimet

No customer reviews for the moment.