790 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 700 Lekë


Përshkrimi

Power Bank Hadron Esperanza me kapacitet 4400 mah Bateria per telefonin tuaj nuk do te jete me problem  Ju mund te karikoni telefonin tuaj kudo qe te ndodheni dhe kur ju deshironi  Me 1 porte usb ku mund te karikoni telefonin tuaj  Porta jep tension 1 V per karikim I lehte dhe kompakt per tu mbajtur ne dore  Permasat jane 48 x 22 x 91 mm 

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 34603

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Power Bank Hadron Esperanza me kapacitet 4400 mah

Bateria per telefonin tuaj nuk do te jete me problem 

Ju mund te karikoni telefonin tuaj kudo qe te ndodheni dhe kur ju deshironi 

Me 1 porte usb ku mund te karikoni telefonin tuaj 

Porta jep tension 1 V per karikim

I lehte dhe kompakt per tu mbajtur ne dore 

Permasat jane 48 x 22 x 91 mm 

Specifikat

MarkaEsperanza
Garancia1 vit
Kapaciteti (mAh)4400 mAh

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Cmimi me i lire i garantuar
New
1 990 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
2 490 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (13)
3 ne stok
790 Lekë
Shitur (59)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (122)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (10)
1 ne stok
1 790 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 690 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
3 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
1 090 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (8)
4 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (20)
1 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (20)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (14)
2 ne stok

Te tjere kane blere dhe keto:

Cmimi me i lire i garantuar
790 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1200 L
Shitur (25)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
1 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
1 990 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (4)
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
6 290 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
6 390 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok

Vleresimet

No customer reviews for the moment.