990 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 500 Lekë


Përshkrimi

Kufje Bluetooth Esperanza Sport Earphones Black/Green

Kufje komode pa tela dhe ideale per te degjuar muzike 

Mund te kryeni edhe telefonatat tuaja pasi ka mikrofon te integruar 

Lidhen me bluetooth me cdo pajisje dhe versioni i bluetooth eshte 4.2 

Bateri te...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 36091

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Kufje Bluetooth Esperanza Sport Earphones Black/Green

Kufje komode pa tela dhe ideale per te degjuar muzike 

Mund te kryeni edhe telefonatat tuaja pasi ka mikrofon te integruar 

Lidhen me bluetooth me cdo pajisje dhe versioni i bluetooth eshte 4.2 

Bateri te integruar 60 mAh dhe e rikarikueshme me ane te nje fishe USB e cila vjen ne paketim 

Tensioni eshte 5 V dhe gama e frekuences 280Hz-16kHz  e cila kap deri ne 10 meter distance

Me nje karikim te plote mund te degjoni muzike per rreth 3.5 ore dhe ne kohe bisede deri ne 4.5 ore 

Gjatesia e kabullit te kufjeve eshte 60 cm dhe e fishes se karikimit 15 cm 

Specifikat

MarkaEsperanza
Me sa pajisje lidhetMe 1 Telefon/Tablet
Lidhja e KufjesWireless/Bluetooth

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Cmimi me i lire i garantuar
SHITUR
790 Lekë
990 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (50)
Nuk ka me gjendje
990 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (62)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
1 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
1 990 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (4)
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
SHITUR
2 190 Lekë
Shitur (5)
Nuk ka me gjendje
3 990 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
6 290 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
6 390 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
New
990 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (1)
I disponueshëm

Te tjere kane blere dhe keto:

2 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
New
690 Lekë
990 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
790 Lekë
1 190 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (20)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
3 790 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
1 990 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (3)
I disponueshëm
1 690 Lekë
2 690 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (87)
4 ne stok
Cmimi me i lire i garantuar
1 990 Lekë
2 590 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (2)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
3 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
1 790 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 500 L
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (64)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (124)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (10)
2 ne stok
1 390 Lekë
1 790 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (1)
2 ne stok
2 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 690 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
3 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (3)
4 ne stok
1 090 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Vleresimet

No customer reviews for the moment.