1 990 Lekë


Përshkrimi

Kufje Bluetooth Hoco E32 Kufjet lidhen me Bluetooth me smartphone te ndryshem  Pershtatet lehte me te dy veshet Cilesi e larte e zerit dhe ofrojne stabilitet te madh  Me buton ju lejon te pergjigjeni ose te perfundoni thirrjet, Ideale kur jeni duke ecur me makine  Modeli Wireless eshte 4.2 WT  Ju mund te flisni ose degjoni muzike deri ne 3 ore maximumi me karikimin e plote  Bateria...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 33014

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Kufje Bluetooth Hoco E32

Kufjet lidhen me Bluetooth me smartphone te ndryshem 

Pershtatet lehte me te dy veshet

Cilesi e larte e zerit dhe ofrojne stabilitet te madh 

Me buton ju lejon te pergjigjeni ose te perfundoni thirrjet,

Ideale kur jeni duke ecur me makine 

Modeli Wireless eshte 4.2 WT 

Ju mund te flisni ose degjoni muzike deri ne 3 ore maximumi me karikimin e plote 

Bateria eshte 50 mAh dhe nevojiten 2 ore karikimi per te bere nje cikel karikimi te plote 

Ne gjendje standby qendron 100 ore 

Materiali i kufjes eshte ABS

Permasat jane 71 x 38 x 10 mm

Gjuha e cila ofron eshte Anglisht dhe Kineze 

Specifikat

MarkaHoco
Garancia3 muaj
Lidhja e KufjesWireless/Bluetooth

28 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Cmimi me i lire i garantuar
790 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1200 L
Shitur (25)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
1 990 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (4)
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
6 290 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
6 390 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok

Te tjere kane blere dhe keto:

2 190 Lekë
2 790 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (1)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
New
790 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (13)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
2 590 Lekë
3 790 Lekë
Kurseni 1200 L
Shitur (2)
3 ne stok
2 490 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
2 690 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (73)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
2 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
2 990 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (1)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
New
1 990 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
2 490 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (13)
3 ne stok
790 Lekë
Shitur (59)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (122)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (10)
1 ne stok
1 790 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 690 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
3 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
1 090 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.