990 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 1 500 Lekë


Përshkrimi

  • Kufjet P9 Max ne 4 ngjyra
  • Versioni i Bluetooth: 5.0, lidhje me e shpejt dhe e qendrueshme.
  • Distanca e transmetimit: 10 m
  • Koha e bisedës: > 10 h
  • Koha estandby: >120H
  • Koha e karikimit; 2 h
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 75942

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 2990 L
10 000 Lekë
12 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
- 300 L
2 990 Lekë
3 290 Lekë
Shitur (10)
1 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (14)
3 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (66)
3 ne stok
3 190 Lekë
Shitur (19)
3 ne stok
- 1000 L
990 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (1662)
I disponueshëm
- 500 L
6 990 Lekë
7 490 Lekë
Shitur (7)
4 ne stok
- 700 L
4 290 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (13)
2 ne stok
7 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
9 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 790 Lekë
I disponueshëm
- 500 L
5 490 Lekë
5 990 Lekë
Shitur (13)
1 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (20)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
4 190 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 299 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm

Përshkrimi

Këto kufje janë të pajisura me veçori të avancuara për të ofruar një përvojë superiore dëgjimi.

Me reduktimin inteligjent të zhurmës, ato sigurojnë rehati afatgjatë pa shkaktuar asnjë shqetësim.

Kufjet ofrojnë sinkronizim audio, duke ofruar thirrje ultra të qarta dhe cilësi të zërit HIFI. Kapaciteti i baterisë prej 400 mAh lejon përafërsisht 10 orë bateri, ndërsa çipi Bluetooth 5.1 siguron një lidhje të shpejtë dhe të qëndrueshme për përvoja pa ndërprerje të muzikës dhe lojërave.

Diametri i altoparlantit 40 mm riprodhon tingull të ekuilibruar dhe të detajuar.

Kufjet janë të dizajnuara me materiale të qëndrueshme dhe optimale, duke i bërë ato të rehatshme për t’u mbajtur për periudha të gjata.

Ato përmbajnë gjithashtu një mikrofon të integruar, mbështetje për kartën TF dhe funksione të tilla si ndërrimi i këngës, rregullimi i volumit dhe kontrolli i thirrjeve.

Me një rreze transmetimi prej 10 metrash, këto kufje janë ideale për përdoruesit që kërkojnë komoditet, performancë dhe tingull të qartë.

 

Produktet që keni parë

Reviews (0)