3 990 Lekë


Përshkrimi

Kufje e vogel dhe e lehte, nuk ju bezdis fare gjate perdorimit.Menu zanore ne Anglisht, Spanjisht dhe ferngjisht, ju njofton sa bateri ka ngelur dhe sa kohe bisede.Kontrolloni muzike nepermjet butonave pa patur nevoje te perdorni telefonin tuajMinimizon zhurmat, eren dhe zerat ne sfondKursen baetri. Kur eshte jasht zones se lidhjes me telefonin, kufja "qendron ne gjum" dhe kursen bateri

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 15271

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Kufje e vogel dhe e lehte, nuk ju bezdis fare gjate perdorimit.
Menu zanore ne Anglisht, Spanjisht dhe ferngjisht, ju njofton sa bateri ka ngelur dhe sa kohe bisede.
Kontrolloni muzike nepermjet butonave pa patur nevoje te perdorni telefonin tuaj
Minimizon zhurmat, eren dhe zerat ne sfond
Kursen baetri. Kur eshte jasht zones se lidhjes me telefonin, kufja "qendron ne gjum" dhe kursen bateri

Specifikat

Marka Plantronics
Garancia 1 vit
Me sa pajisje lidhet Me 2 Telefona/Tableta

29 produkte te tjere ne te njejten kategori:

5 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
New
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 500 L
I disponueshëm
2 690 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
15 490 Lekë
17 990 Lekë
Kurseni 2500 L
Shitur (1)
4 ne stok
2 690 Lekë
3 390 Lekë
Kurseni 700 L
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (40)
4 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (52)
3 ne stok
6 190 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
6 290 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
6 390 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
1 990 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (3)
I disponueshëm

Te tjere kane blere dhe keto:

1 790 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 500 L
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 690 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (1)
I disponueshëm
2 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 690 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
3 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 090 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
2 790 Lekë
3 290 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (6)
I disponueshëm
2 490 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (9)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (12)
2 ne stok

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.