5 490 Lekë


Përshkrimi

Kufje bluetooth e markes Plantronics E pershtatshme per makine apo biçiklete Mban deri ne 11 ore kohe bisede me nje cikel karikimi

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 13316

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Kufje bluetooth e markes Plantronics modeli M/90

Lidheni me telefonin tuaj smart apo cdo paisje tjeter qe zoteron bluetooth dhe flisni kudo 

E pershtatshme per makine apo biçiklete. E vogel me ngjyre te zeze, vendoset ne vesh dhe nuk ju shqeteson per shkak te permasave te vogla

Redukton zhurmen ne ambientet e jashtme (edhe ne rastet kur fryn ere), duke ju ofruar nje cilesi shume te paster zeri HD

Mban deri ne 11 ore kohe bisede me nje cikel karikimi. Karikohet me nje fishe USB qe gjendet ne paketim

Ka opsionin deepSleep qe e fik kufjen tuaj per te mos konsumuar baterin ne kohen qe nuk eshte e lidhur me asnje paisje. 

Menu zanore ne disa gjuhe si anglisht, spanjisht dhe frengjisht.

Specifikat

Marka Plantronics
Garancia 1 vit
Me sa pajisje lidhet Me 2 Telefona/Tableta
Lidhja e Kufjes Wireless/Bluetooth

28 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
790 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1200 L
Shitur (15)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
1 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
1 990 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (4)
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (45)
4 ne stok
13 990 Lekë
Shitur (14)
2 ne stok
6 190 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
6 290 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
6 390 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok

Te tjere kane blere dhe keto:

2 190 Lekë
2 790 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (1)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
New
1 490 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
2 590 Lekë
3 790 Lekë
Kurseni 1200 L
Shitur (2)
3 ne stok
Cmimi me i lire i garantuar
New
2 290 Lekë
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (13)
3 ne stok
2 490 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (3)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
3 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
2 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 690 Lekë
Shitur (73)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (59)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (122)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (10)
1 ne stok
1 790 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 690 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
3 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Byon

3 dite per ne korce