2 190 Lekë


Përshkrimi

Kufje me bluetooth modeli V8 Vendoset ne vesh dhe funksionon me bluetooth versioni 4.0 Mban 8 ore kohe bisede, 6 ore kohe muzike dhe 180 ore standby me nje te karikuar Bluetooth kap deri ne 10 metra largesi. Lidhet me te gjitha paisjet me bluetooth Mbani larg duart nga telefoni juaj dhe flisni te qete e pafundesisht me kufjen brenda veshit kudo ndodheni Mund te lidhet me sistemet iOS dhe...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 30458

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Kufje me bluetooth modeli V8

Vendoset ne vesh dhe funksionon me bluetooth versioni 4.0

Mban 8 ore kohe bisede, 6 ore kohe muzike dhe 180 ore standby me nje te karikuar

Bluetooth kap deri ne 10 metra largesi. Lidhet me te gjitha paisjet me bluetooth

Mbani larg duart nga telefoni juaj dhe flisni te qete e pafundesisht me kufjen brenda veshit kudo ndodheni

Mund te lidhet me sistemet iOS dhe Android

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Cmimi me i lire i garantuar
New
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 500 L
I disponueshëm
2 690 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
15 490 Lekë
17 990 Lekë
Kurseni 2500 L
Shitur (1)
4 ne stok
2 690 Lekë
3 390 Lekë
Kurseni 700 L
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (40)
4 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (52)
3 ne stok
6 190 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
6 290 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
6 390 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
1 990 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (3)
I disponueshëm
New
1 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Te tjere kane blere dhe keto:

1 790 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 500 L
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 690 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (1)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
2 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 690 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
3 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 090 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
2 790 Lekë
3 290 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (6)
I disponueshëm
2 490 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (9)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (12)
2 ne stok

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.