1 190 Lekë
1 690 Lekë
Kurseni 500 Lekë


Përshkrimi

Boks me bluetooth X3 

Suporton L2CAP/A2DP(AVCTP/AVDTP/AVRCP), HSP/HFP

Me mikrofon te integruar per biseda me miqte

Suporton TF karte dhe ka porte dalje USB dhe FM...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 20768

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Boks me bluetooth X3 

Suporton L2CAP/A2DP(AVCTP/AVDTP/AVRCP), HSP/HFP

Me mikrofon te integruar per biseda me miqte

Suporton TF karte dhe ka porte dalje USB dhe FM Radio

Bateri e rikarikueshme

Me buton per ndryshimin nga radio ne telefonate, fikjen ndezjen e bluetooth

Buton per volumin, buton per ndryshimin e kanaleve, si dhe per hapjen dhe mbylljen e telefonates dhe nderrimin e kanaleve

Kapaciteti i baterise 1020mAh, karikohet per 2 ore

Bluetooth kap ne distance mbi 10 metra

Vjen ne disa ngjyra te ndryshme mes te cilave mund te zgjidhni te preferuaren

Specifikat

Permasa 108 * 36 * 54 mm
Frekuenca 280Hz - 16KHz

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 490 Lekë
2 390 Lekë
Kurseni 900 L
Shitur (3)
I disponueshëm
SHITUR
2 290 Lekë
Shitur (2)
Nuk ka me gjendje
1 790 Lekë
2 190 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (3)
I disponueshëm
4 990 Lekë
6 890 Lekë
Kurseni 1900 L
Shitur (2)
I disponueshëm
1 790 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 700 L
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
1 690 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (12)
1 ne stok
29 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
4 990 Lekë
7 590 Lekë
Kurseni 2600 L
Shitur (1)
3 ne stok
39 990 Lekë
2 ne stok
12 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (16)
1 ne stok
6 590 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al