3 290 Lekë
4 290 Lekë
Kurseni 1 000 Lekë


Përshkrimi

Boks me Bluetooth Remax me fuqi te lartë zeri

Bateri 1600 mHa me 6 ore kohe pune

Dizajn unik, ideal per te qendruar ne shtepi

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 55417

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 200 Lekë
Shitur (90)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 1000 L
790 Lekë
1 790 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
2 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 990 L
1 190 Lekë
2 180 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 390 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
13 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
- 1000 L
2 490 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
6 490 Lekë
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
2 790 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
4 190 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok

Përshkrimi

Bokse me bluetooth Remax M9

Boksi i dizenjuar per te qendruar bukur ne cdo shtepi. Eshte lehtesisht i transportueshem por me volum te larte.

Ka bateri 160 mha e cila i mundeson 6 ore kohe pune pa ndalim.

Bluetooth V4.1 i cili lidhet lehtesisht dhe menjehere me pajisjet

Ka Bass te forte dhe qartesi zeri edhe ne volum te larte

Specifikat teknike te boksit

Versioni i bluetooth: Bluetooth 4.1
Distanca e trasmetimit: W/O obstacles ≥10m
Boksi: 4 ohm
Freq: 20Hz-18KHz
S/N: 70dB

Power Source: USB
Voltazhi: 5V
Input: DC 5V, 100mA
Koha e karikimit: 4H
Kapaciteti i baterise: 1800mAh

Voltazhi i baterise: 3.7V
Bateria lidhja: 1A

Pesha: 0.797 kg
Permasa e produktit (L x W x H): 17.00 x 17.00 x 1.50 cm
Permasa e pakos (L x W x H): 19.50 x 19.50 x 7.00 cm

Paketimi permban: 1 x Speaker, 1 x English User Manual, 1 x USB Cable, 1 x

Audio Cable, 1 x Bracket

 

Certificate: CE,FCC

Produktet që keni parë

Reviews (1)

Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Per stil fantastike

Stilin e kishte shume unik, por ne krahasim me te tjerat do e zgjidhja te fundit. shikoni videon qe bera per to

Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Per stil fantastike

Stilin e kishte shume unik, por ne krahasim me te tjerat do e zgjidhja te fundit. shikoni videon qe bera per to