2 190 Lekë
2 590 Lekë
Kurseni 400 Lekë


Përshkrimi

  • Boks me bluetooth Swissten X-Style
  • Permasa te vogla dhe meret me vete kudo
  • Bateri te rikarikueshme
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 35659

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

590 Lekë
Shitur (72)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (80)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
135 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
117 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
5 590 Lekë
Shitur (7)
3 ne stok
1 990 Lekë
4 ne stok
4 490 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
490 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (7)
2 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm

Përshkrimi

Boks me bluetooth Swissten modeli X-Style

Me permasa te vogla, te cilin mund ta merrni kudo qe shkoni

Output power 3W 

Bluetooth versioni 4.0 dhe distanca operimit deri ne 10 m

Bateri e rikarikueshme me kapacitet 300 mAh

Koha e perdorimit me nje karikim te plote eshte 2 ore

Permasat 95 x 85 x 35 mm

Produktet që keni parë

Reviews (0)