2 690 Lekë


Përshkrimi

Nje bateri e jashtme qe mban telefonin tuaj te karikuar kudo Me kapacitet 8400mAh  qe karikohet me fishe USB Me drita dhe indikator LED, dy dalje USB dhe vendin per karikimin e paisjes Mund te karikoni tablet smartphone apo cdo paisje qe deshironi te kete bateri kudo qe ju jeni dhe ju mungon energjia Mjaft praktike dhe e lehte per tu perdorur

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 21116

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Nje bateri e jashtme qe mban telefonin tuaj te karikuar kudo

Me kapacitet 8400mAh  qe karikohet me fishe USB

Me drita dhe indikator LED, dy dalje USB dhe vendin per karikimin e paisjes

Mund te karikoni tablet smartphone apo cdo paisje qe deshironi te kete bateri kudo qe ju jeni dhe ju mungon energjia

Mjaft praktike dhe e lehte per tu perdorur

Specifikat

Marka Gembird
Garancia 1 vit
Permasa 150 x 78 x 21 mm (L x W x H)
Porta USB 2 Porta usb

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
2 490 Lekë
I disponueshëm
390 Lekë
890 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (1)
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
590 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
590 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
2 790 Lekë
3 290 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (6)
I disponueshëm
90 Lekë
390 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
390 Lekë
I disponueshëm
90 Lekë
390 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
90 Lekë
390 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
190 Lekë
490 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (4)
I disponueshëm
390 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 900 L
Shitur (2)
I disponueshëm
390 Lekë
990 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (10)
I disponueshëm
490 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (1)
I disponueshëm
490 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (2)
2 ne stok
590 Lekë
990 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (3)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
4 990 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (18)
I disponueshëm
6 690 Lekë
7 490 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (1)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
20 990 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.