1 990 Lekë


Përshkrimi

  • Gembird Karikues Wireless 5W Square
  • Karikon telefoni pa konsumuar vendin e karikimit
  • Karikim i shpejte
  • 1 vit garanci
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 37861

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

35 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
1 690 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (4)
I disponueshëm
21 990 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
12 790 Lekë
14 990 Lekë
Kurseni 2200 L
Shitur (6)
I disponueshëm
5 590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
4 ne stok
4 490 Lekë
2 ne stok
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (5)
3 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Gembird Karikues Wireless 5W Square

Nje karikues i cili mund te meret me vete kudo 

Eshte i pershtatshem per te gjithe smartphone qe te integruar kane sistemi QI

Menyra me e thjeshte dhe praktike per te karikuar telefonin tuaj

Mjafton te lidhni pajisjen me fishen e karikimit dhe te vendosni telefonin tuaj mbi pajisje per tu karikuar

Distanca e karikimit eshte deri ne 3 cm

Ka nje fishe micro USB me gjatesi 50 cm

Input 5 V DC deri ne 2A

Output 5V DC deri ne 1A

Permasat jane  69 x 69 x 10 mm

Specifikat

Marka Gembird
Garancia 1 vit

Produktet që keni parë