9 990 Lekë


Përshkrimi

Hedhur ne treg ne Korrik te vitit 2016. Produkt Origjinal Homtom®DHURATE Kase e gomuar + mbrojtese xhamiOpsioni "Fingerprint" hapje nepermjet shenjes se gishtitTelefon me 2 karta SIM (micro SIM)Rrjetet: 4G/3G/2GEkrani: 5.5" (14cm diagonal) me rezolucion HD 1280 x 720 Pixles (IPS Screen)Procesori: MTK6737 Quad Core 1.3GHzSistemi Operativ: Android v6.0 Marshmallow (sistemi me i ri Android)RAM:...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 15497

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Hedhur ne treg ne Korrik te vitit 2016. Produkt Origjinal Homtom®
DHURATE Kase e gomuar + mbrojtese xhami
Opsioni "Fingerprint" hapje nepermjet shenjes se gishtit
Telefon me 2 karta SIM (micro SIM)
Rrjetet: 4G/3G/2G
Ekrani: 5.5" (14cm diagonal) me rezolucion HD 1280 x 720 Pixles (IPS Screen)
Procesori: MTK6737 Quad Core 1.3GHz
Sistemi Operativ: Android v6.0 Marshmallow (sistemi me i ri Android)
RAM: 2GB
Memorja e brendshme: 16GB
Pranon karte memorje Micro SD deri ne 64GB (nuk perfshihet ne cmimi)
Kamera paresore: 13MP SONY me drite flesh LED
Kamera dytesore/selfie: 5MP
Grafika: ARM-Mali T720 MP1 550MHZ mundeson imazhe te detajuara dhe ngjyra te ndezura. Grafike e dedikuar per lojra, video dhe fotografi.
Kapaciteti i baterise: 3000mAh (bateria mund te hiqet)
- Kohe standby: 280 ore
- Kohe bisede telefonike: 15 ore
Karikim i shpejte: karikim 25% me shpejte fale sistemit te permirsuar se baterise.
Opsione te tjera:
- Bluetooth version 4.0 
- FM Radio
- OTG, OTA
- Sensor Graviteti dhe Sensor i Levizjes
- WiFi, Hotspot
Permasat: Gjatesi 15.3 x Gjeresi 7.8 x Trashesi vetem 0.8 cm
Pesha: 0.113 kg

Specifikat

Marka Homtom
Garancia 3 muaj
Produkt Eskluziv Produkt Ekskluziv
Rezolucioni Rezolucioni 1280x720
Karta SIM 2 karta SIM
Kapaciteti 16 GB
RAM 2 GB
Procesori CPU Quad Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.3GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 13 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 5 MP

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
2 490 Lekë
I disponueshëm
390 Lekë
890 Lekë
Kurseni 500 L
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
590 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
590 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
2 790 Lekë
3 290 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (6)
I disponueshëm
90 Lekë
390 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
390 Lekë
I disponueshëm
90 Lekë
390 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
90 Lekë
390 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
190 Lekë
490 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (4)
I disponueshëm
390 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 900 L
Shitur (2)
I disponueshëm
390 Lekë
990 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (8)
I disponueshëm
490 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (1)
I disponueshëm
490 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (1)
2 ne stok
590 Lekë
990 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (3)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
4 990 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (18)
I disponueshëm
6 690 Lekë
7 490 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (1)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
20 990 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.