21 590 Lekë


Përshkrimi

iPhone 6 16GB  Iphone 6 eshte smartphone i kompanise Apple me parametra nga me te avancuarit. Iphoni ka nje kapacitet prej 16GB eshte i perdorur por ne gjendje mjaft te mire. Vjen pa kuti por me karikues cilesor kompatibel. Ekran 4.7 inch me rezolucion 750 x 1334 pixels. Foto cilesore dhe RAM 1GB. Operon me sistemin iOS. Vlen per tu theksuar se bateria mban mbi 14 ore kohe bisede.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 19633

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

iPhone 6 16GB 

Iphone 6 eshte smartphone i kompanise Apple me parametra nga me te avancuarit. Iphoni ka nje kapacitet prej 16GB eshte i perdorur por ne gjendje mjaft te mire. Vjen pa kuti por me karikues cilesor kompatibel.

Ekran 4.7 inch me rezolucion 750 x 1334 pixels. Foto cilesore dhe RAM 1GB.

Operon me sistemin iOS. Vlen per tu theksuar se bateria mban mbi 14 ore kohe bisede.

Specifikat

Marka Apple
Garancia 1 muaj
Produkt i perdorur Produkt i Perdorur
Sistemi Operativ iOS
Karta SIM 1 karte SIM
Kapaciteti 16 GB
RAM 1 GB
Procesori CPU Dual Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.4GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 8 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 1.3 MP
Permasa Permasat 138.1 x 67 x 6.9 mm
Networking 2G/3G/4G
Teknologjia e Ekranit IPS

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
2 490 Lekë
I disponueshëm
390 Lekë
890 Lekë
Kurseni 500 L
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
590 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
590 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
2 790 Lekë
3 290 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (6)
I disponueshëm
90 Lekë
390 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
390 Lekë
I disponueshëm
90 Lekë
390 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
90 Lekë
390 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
190 Lekë
490 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (4)
I disponueshëm
390 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 900 L
Shitur (2)
I disponueshëm
390 Lekë
990 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (8)
I disponueshëm
490 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (1)
I disponueshëm
490 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (1)
2 ne stok
590 Lekë
990 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (3)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
4 990 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (18)
I disponueshëm
6 690 Lekë
7 490 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (1)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
20 990 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.