17 990 Lekë
19 990 Lekë
Kurseni2 000 Lekë


Përshkrimi

  • iPhone 6 64GB 
  • Operon me sistemin iOS
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 40850

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

3 490 Lekë
Shitur (20)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

35 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
1 690 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (4)
I disponueshëm
21 990 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
12 790 Lekë
14 990 Lekë
Kurseni 2200 L
Shitur (6)
I disponueshëm
5 590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 690 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 300 L
4 ne stok
4 490 Lekë
2 ne stok
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
891 Lekë
990 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (1)
I disponueshëm
1 341 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (1)
I disponueshëm
1 161 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 10%
I disponueshëm
711 Lekë
790 Lekë
Kurseni 10%
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (5)
3 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
441 Lekë
490 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (1)
I disponueshëm
441 Lekë
490 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (5)
I disponueshëm
441 Lekë
490 Lekë
Kurseni 10%
I disponueshëm
261 Lekë
290 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

iPhone 6 64GB 

Iphone 6 eshte smartphone i kompanise Apple me parametra nga me te avancuarit.

Iphoni ka nje kapacitet prej 64GB eshte i perdorur por ne gjendje mjaft te mire. Vjen pa kuti por me karikues cilesor kompatibel.

Ekran 4.7 inch me rezolucion 750 x 1334 pixels. Foto cilesore dhe RAM 1GB.

Operon me sistemin iOS. Vlen per tu theksuar se bateria mban mbi 14 ore kohe bisede.

Telefoni vjen pa karikues.

DETAJE

Jo vetëm një ekran më i madh por një ekran më i mirë

Është më i mirë në çdo aspekt. Më i madh, por dukshëm më i hollë. Më i fuqishëm, megjithatë kursen energji të pabesueshme. Me një sipërfaqe të lëmuar metalike që përshtatet mirë me ekranin e ri Retina HD. Një dizajn i unik në të cilin hardware dhe software harmonizohen në mënyrë të përkryer, duke krijuar një epokë të re iPhone që është më e mirë në çdo dimension. Krijimi i një ekrani më të madh është tashmë një arritje e madhe por krijimi i një ekrani më të madh MultiTouch me ngjyra të shkëlqyera, kontrast më të mprehtë dhe kënde më të gjera shikimi është diçka krejtësisht ndryshe. Kjo është pikërisht ajo që është arritur me ekranin e ri Retina HD.

Jashtëzakonisht i fuqishëm

Projektuar me një arkitekturë desktop-i 64-bit, procesori i ri A8 sjell më shumë fuqi, ndërkohë që furnizon një ekran më të madh. Dhe me jetën e zgjatur të baterisë, iPhone 6 ju lejon të bëni më shumë gjëra se kurrë.

Video kamera revolucionare

Kamera iSight përmban një sensor të ri Focus Pixel dhe funksione të reja video të tilla si 1080p HD në 60 fps dhe slow motion për 240 fps. Pra, keni më shumë mundësi për të kapur më shumë momente në video. Me një kamera të pasme 8MP, ju mund të kapni fotografi emocionuese nga shëtitjet në plazh gjatë pasdites ose gjatë festave familjare.

Lidhje më e shpejtë wireless

iPhone 6 mbështet teknologjitë për wireless të shpejtë dhe lidhet me rrjete të ndryshme në mbarë botën.

Autentifikim me anë të gjurmave të gishtave

Teknologjia inovative Touch ID ju jep akses të sigurtë në iPhone me fjalëkalimin ideal: gjurmët e gishtave tuaj. Mund ta përdorni gjithashtu për të bërë blerje nga iTunes, iBooks dhe App Store pa regjistruar një fjalëkalim tjetër.

Një përvojë e mrekullueshme

Gjithçka që ju ka pëlqyer deri tani në modelet e iPhone, u bë edhe më mirë me iOS 10. Opsione të reja dinamike në mesazhe, gjeni rrugën tuaj me harta të bukura dhe të ridizajnuara, mbani kujtimet tuaja si kurrë më parë në fotot tuaja dhe gëzoni gamën më të gjerë të funksionaliteteve që një iPhone 6 mund t'ju ofrojë!

Çipi A8

IPhone 6 vjen i pajisur me çipin A8 me 1,40 GHz dhe i shoqëruar me 1GB RAM, rrit shpejtësinë e përpunimit deri në 30% dhe performancën grafike deri në 60% krahasuar me çipin A7. Në të njëjtën kohë, procesori i lëvizjes M8 kontrollon sensorët e pajisjes dhe bashkëpunon me çipin A8 për ekzekutimin e përsosur të çdo aplikacioni.

Specifikat

Marka Apple
Garancia 1 muaj
Produkt i perdorur Produkt i Perdorur
Sistemi Operativ iOS
Karta SIM 1 karte SIM
Kapaciteti 64 GB
RAM 1 GB
Procesori CPU Dual Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.4GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 8 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 1.3 MP
Permasa Permasat 138.1 x 67 x 6.9 mm
Networking 2G/3G/4G
Teknologjia e Ekranit IPS

Produktet që keni parë