1 990 Lekë


Përshkrimi

Karikues Wireless Baseus 10W

Karikues wirless shume fin dhe praktik.

I pershtatshem per smartphonet qe suportojne karikim me wirless.

Suporton edhe karkimin e...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 41987

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

413 Lekë
590 Lekë
Kurseni 30%
I disponueshëm
413 Lekë
590 Lekë
Kurseni 30%
I disponueshëm
413 Lekë
590 Lekë
Kurseni 30%
I disponueshëm
413 Lekë
590 Lekë
Kurseni 30%
I disponueshëm
413 Lekë
590 Lekë
Kurseni 30%
I disponueshëm
413 Lekë
590 Lekë
Kurseni 30%
I disponueshëm
413 Lekë
590 Lekë
Kurseni 30%
Shitur (1)
I disponueshëm
413 Lekë
590 Lekë
Kurseni 30%
I disponueshëm
413 Lekë
590 Lekë
Kurseni 30%
Shitur (1)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
395 Lekë
790 Lekë
Kurseni 50%
Shitur (2)
I disponueshëm
156 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
126 990 Lekë
I disponueshëm
114 990 Lekë
I disponueshëm
159 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
182 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
162 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
104 990 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
18 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
19 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
590 Lekë
Shitur (61)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (59)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (103)
I disponueshëm
16 990 Lekë
18 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (15)
2 ne stok

Përshkrimi

Karikues Wireless Baseus 10W

Karikues wirless shume fin dhe praktik.

I pershtatshem per smartphonet qe suportojne karikim me wirless.

Suporton edhe karkimin e smartphonitme kase.

Vjen ne dy ngjyra: te bardhe dhe te zeze.

Materiali: Alumin + xham.

Input: 5V 2A, 9V 1.67A (Max)

Output: 10W

Baseus CCALL JK01 QI 10W Wireless Charger - Black

Produktet që keni parë