1 990 Lekë


Përshkrimi

  • I pershtatshem per te gjithe smartphone qe te integruar kane sistemi QI
  • Distanca e karikimit eshte deri ne 3 cm
  • Ka nje fishe micro USB me gjatesi 50 cm
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 38695

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 64000 L
64 990 Lekë
128 990 Lekë
I disponueshëm
- 62490 L
54 500 Lekë
116 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
5 590 Lekë
Shitur (7)
3 ne stok
490 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (7)
2 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (4)
3 ne stok
590 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (20)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
- 5000 L
34 990 Lekë
39 990 Lekë
Shitur (11)
1 ne stok

Përshkrimi

Nje karikues i cili mund te meret me vete kudo 

Eshte i pershtatshem per te gjithe smartphone qe te integruar kane sistemi QI

Menyra me e thjeshte dhe praktike per te karikuar telefonin tuaj

Mjafton te lidhni pajisjen me fishen e karikimit dhe te vendosni telefonin tuaj mbi pajisje per tu karikuar

Distanca e karikimit eshte deri ne 3 cm

Ka nje fishe micro USB me gjatesi 50 cm

Input DC 5V 1.5A

Output DC 5V 1A

Produktet që keni parë

Reviews (0)