790 Lekë


Përshkrimi

Kase per telefonin tuaj, ne kater ngjyra: jeshile, te zeza, te kuqe, portokalli dhe roze e lehte.

Mbrojtje e sigurte ndaj gervishtjeve dhe demtimeve te tjera.

Material silikon...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 38063

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

690 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (4)
4 ne stok
790 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (20)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (64)
I disponueshëm
- 891 L
99 Lekë
990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 600 L
390 Lekë
990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Kase per telefonin tuaj, ne kater ngjyra: jeshile, te zeza, te kuqe, portokalli dhe roze e lehte.

Mbrojtje e sigurte ndaj gervishtjeve dhe demtimeve te tjera.

Material silikon efekt mat nga jashte dhe veshje kamosh tek pjesa e brendshme e kases.

Produktet që keni parë

Reviews (0)