690 Lekë


Përshkrimi

Samsung Galaxy Note 8 Kase Silikoni Mat

Kase per telefonin tuaj e cila siguron mbrojtje te sigurte ndaj gervishtjeve dhe demtimeve te tjera

Material silikon efekt mat nga jashte...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 41655

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

590 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
590 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
590 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
590 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
790 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
290 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm
- 891 L
99 Lekë
990 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm

Përshkrimi

Samsung Galaxy Note 8 Kase Silikoni Mat

Kase per telefonin tuaj e cila siguron mbrojtje te sigurte ndaj gervishtjeve dhe demtimeve te tjera

Material silikon efekt mat nga jashte dhe veshje kamosh tek pjesa e brendshme e kases

Reviews (0)