790 Lekë


Përshkrimi

Samsung Galaxy S10+ Kase Silikoni Mat

Kase per telefonin tuaj, ne ngjyren e bardhe, roze e lehte, e kuqe, jeshile dhe te zeze.

Mbrojtje e sigurte ndaj gervishtjeve dhe demtimeve...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 38807

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

590 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
590 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
590 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
590 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
490 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
290 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm
- 891 L
99 Lekë
990 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm

Përshkrimi

Samsung Galaxy S10+ Kase Silikoni Mat

Kase per telefonin tuaj, ne ngjyren e bardhe, roze e lehte, e kuqe, jeshile dhe te zeze.

Mbrojtje e sigurte ndaj gervishtjeve dhe demtimeve te tjera.

Material silikon efekt mat nga jashte dhe veshje kamosh tek pjesa e brendshme e kases.

Specifikat

Tipi i Kases Samsung S10+

Produktet që keni parë

Reviews (0)