990 Lekë


Përshkrimi

Samsung Kase Feisitang e gomuar vija vertikale kuqe zi me hije 415.

Mbron telefonin tuaj nga gervishtjet dhe reshqitjet. Kase e holle, praktike dhe e domosdoshme per telefonin tuaj.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 43448

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

590 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
590 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
590 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
590 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
790 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
290 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm
- 891 L
99 Lekë
990 Lekë
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm

Përshkrimi

Samsung Kase Feisitang e gomuar vija vertikale kuqe zi me hije 415.

Mbron telefonin tuaj nga gervishtjet dhe reshqitjet. Kase e holle, praktike dhe e domosdoshme per telefonin tuaj.

Reviews (0)