990 Lekë


Përshkrimi

Samsung Kase Feisitang e gomuar vija te valezuara e verdhe dhe gure kali 413.

Mbron telefonin tuaj nga gervishtjet dhe reshqitjet. Kase e holle, praktike dhe e domosdoshme per telefonin...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 43454

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

790 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
4 ne stok
990 Lekë
3 ne stok
1 090 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
4 ne stok
990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm

Përshkrimi

Samsung Kase Feisitang e gomuar vija te valezuara e verdhe dhe gure kali 413.

Mbron telefonin tuaj nga gervishtjet dhe reshqitjet. Kase e holle, praktike dhe e domosdoshme per telefonin tuaj.

Reviews (0)