1 890 Lekë


Përshkrimi

Nuk eshte e nevojshme te mbani telefonin ne dore per te biseduar, kjo kufje bluetooth ju lehteson jeten e perditshme.Bateri qe zgjat deri ne 3.5 ore kohe bisede dhe deri ne 4 dite standby. Lidhet njekohesisht me 2 pajisje dhe ju mund t'u pergjigjeni telefonatave nga njera pajisje ose tjetra. Gjithashtu mund te degjoni muzike. Kompatibel me te gjithe telefonat Bluetooth.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 17110

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Nuk eshte e nevojshme te mbani telefonin ne dore per te biseduar, kjo kufje bluetooth ju lehteson jeten e perditshme.Bateri qe zgjat deri ne 3.5 ore kohe bisede dhe deri ne 4 dite standby.

Lidhet njekohesisht me 2 pajisje dhe ju mund t'u pergjigjeni telefonatave nga njera pajisje ose tjetra.

Gjithashtu mund te degjoni muzike. Kompatibel me te gjithe telefonat Bluetooth.

Specifikat

Marka KinVale
Me sa pajisje lidhet Me 2 Telefona/Tableta
Lidhja e Kufjes Wireless/Bluetooth

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
SHITUR
3 490 Lekë
Shitur (1)
Nuk ka me gjendje
6 990 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 490 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
11 990 Lekë
I disponueshëm
92 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
8 490 Lekë
9 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (3)
2 ne stok
6 490 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
11 990 Lekë
1 ne stok
21 490 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
13 490 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
9 990 Lekë
11 490 Lekë
Kurseni 1500 L
I disponueshëm
12 990 Lekë
14 890 Lekë
Kurseni 1900 L
1 ne stok

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.