5 990 Lekë


Përshkrimi

  • Kufje Bluetooth Plantronics Explorer 110
  • Nepermjet Kufjes i pergjigjeni telefonatave, kontrolloni muziken dhe videot e telefonit.
  • Mund te flisni deri ne 7 ore rresht vetem me 1 karikim baterie
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 20553

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

182 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
162 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
104 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (68)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (73)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
1 190 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
135 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
117 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
5 590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 990 Lekë
4 ne stok
4 490 Lekë
2 ne stok
490 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (6)
2 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 500 L
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (126)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (37)
1 ne stok
490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Kufje Bluetooth Plantronics Explorer 110

Dizajn elegant dhe minimalist. Kjo kufje ju liron duart nga telefoni dhe mund t'u pergjigjeni telefonatave pa e prekur kufjen fare, vetem nepermjet komandave zanore. Kufja ju njofton kur keni nje mesazh apo telefonate te re, nivelin e baterise se kufjes dhe gjithashtu ne pakteim do te gjeni nje mbajtese per kufjen e cila vendoset ne makine.

Eksperience e re e te folurit ne telefon

Pse te kufizoni veten tuaj duke mbajtur ne dore Telefonin ose Tabletin? Kufja ju mundeson qe t'i lidhni te dyja pajisjet njekohesisht dhe te telefonin nga njeri pajisje ose tjetra.

Dita ju kalon duke udhetuar me makine?

Kjo kufje ju lejon te keni kontroll te timonit me te dyja duart gjate telefonatave dhe fale aksesorit mbajtes i cili venoset ne makine, kufja Explorer 110 do te kete gjithmone vendin e saj ne makinen tuaj.

- Lidhet dhe kontrollon 2 pajisje njekohesisht (Telefon ose Tablet)
- Nepermjet Kufjes i pergjigjeni telefonatave, kontrolloni muziken dhe videot e telefonit.
- Komanda zanore ne tre gjuhe te ndryshme: Anglisht, Spanjisht dhe Frengjisht

- Mund te flisni deri ne 7 ore rresht vetem me 1 karikim baterie
- Nese nuk e perdorni per te telefonuar, kufja "bie ne gjume" dhe bateria mund te zgjase deri ne 6 muaj pa u perdorur.

Audio HD. Minimizon zhurmat e ambientit ne menyre qe te degjoni paster dhe te foksuoheni tek telefonata

Specifikat

Marka Plantronics
Garancia 1 vit
Me sa pajisje lidhet Me 2 Telefona/Tableta
Lidhja e Kufjes Wireless/Bluetooth

Reviews (0)