3 990 Lekë


Përshkrimi

Shijoni telefonatat dhe degjoni muziken ose drejtimet e GPS-it pa patur nevoje te mbani telefonin tuaj ne dore apo te bezdiseni nga kufjet e zakonshme me fishe. Kufja e lehte Plantronics Explorer 50® Bluetooth® eshte e rehatshme dhe shume e thjeshte per t'u vene ne pune. Mund te lidhet me 2 telefona njekohesisht Madje ju tregon edhe kur ka ardhur momenti qe te vihet ne karikim. Lidhet...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 11011

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Shijoni telefonatat dhe degjoni muziken ose drejtimet e GPS-it pa patur nevoje te mbani telefonin tuaj ne dore apo te bezdiseni nga kufjet e zakonshme me fishe. Kufja e lehte Plantronics Explorer 50® Bluetooth® eshte e rehatshme dhe shume e thjeshte per t'u vene ne pune. Mund te lidhet me 2 telefona njekohesisht Madje ju tregon edhe kur ka ardhur momenti qe te vihet ne karikim.

Lidhet lehtesisht me telefonat Bluetooth®.
Dizajn i cili krijon rehati dhe pershtatet bukur ne vesh.
Teknologji qe redukton zhurmat.
Degjo muzike, drejtimet e GPS-it, e te tjera.
Lidhet me 2 telefona njekohesisht dhe i pergjigjet thirrjeve nga njeri ose tjetri.
Alarm qe tregon se kur ka ardhur momenti per karikim dhe kur shkeputet lidhja.
Mund te flitet deri 11 ore vetem me 1 karikim baterie.

Specifikat

Marka Plantronics
Garancia 1 vit
Me sa pajisje lidhet Me 2 Telefona/Tableta
Lidhja e Kufjes Wireless/Bluetooth

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
SHITUR
3 490 Lekë
Shitur (1)
Nuk ka me gjendje
6 990 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 490 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
11 990 Lekë
I disponueshëm
92 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
8 490 Lekë
9 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (3)
2 ne stok
6 490 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
11 990 Lekë
1 ne stok
21 490 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
13 490 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
9 990 Lekë
11 490 Lekë
Kurseni 1500 L
I disponueshëm
12 990 Lekë
14 890 Lekë
Kurseni 1900 L
1 ne stok

Vleresimet

No customer reviews for the moment.