7 490 Lekë


Përshkrimi

Kufje Bluetooth Plantronics Explorer 500Lironi duart nga TelefoniKontrolloni Telefonin ose Tabletin tuaj nderkohe qe te dyja duart i keni te lira per punet tuaj te perditshme apo kur jeni ne makine. Perdorni komandat zanore te kufjes per te pyetur Sirin (iOS), Cortanen (Windows) ose Google (Android) per nevojat tuaja.Audio e paster dhe ne vendet me te zhurmshme.Mundeson audio HD e certifkuar...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 16627

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Kufje Bluetooth Plantronics Explorer 500

Lironi duart nga Telefoni

Kontrolloni Telefonin ose Tabletin tuaj nderkohe qe te dyja duart i keni te lira per punet tuaj te perditshme apo kur jeni ne makine. Perdorni komandat zanore te kufjes per te pyetur Sirin (iOS), Cortanen (Windows) ose Google (Android) per nevojat tuaja.

Audio e paster dhe ne vendet me te zhurmshme.

Mundeson audio HD e certifkuar nga te gjithe operatoret telefonik. Tekonlogji qe minimizon zhurmat e ambientit ne menyre qe zeri juaj te te degjohet paster dhe gjithashtu ju te degjoni sa me qarte personin me te cilin po bisedoni.

Kontroll zanor

Zgjidhni midis gjuhes Anglisht, Ferngjisht apo Spanjisht per te degjuar lajmerimet e kufjes suaj. Ju lajmeron kur eshte koha per karikim, kur humet lidhja me telfonin etj.

Shume praktike

Fisha USB magnetike mund te perdoret dhe si mbajtese per kufjen duke e lidhur ne cante ose tek mabjestja e celsave.

Shume e rehatshme: e testuar nga mbi 1000 persona per te provuar qe kufje eshte praktike dhe e rehatshme
- Me 2 mirkofona dhe minimizues zhurmash

Specifikat

Marka Plantronics
Garancia 1 vit
Me sa pajisje lidhet Me 2 Telefona/Tableta

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
SHITUR
3 490 Lekë
Shitur (1)
Nuk ka me gjendje
6 990 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 490 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
11 990 Lekë
I disponueshëm
92 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
8 490 Lekë
9 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (3)
2 ne stok
6 490 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
11 990 Lekë
1 ne stok
21 490 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
13 490 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
9 990 Lekë
11 490 Lekë
Kurseni 1500 L
I disponueshëm
12 990 Lekë
14 890 Lekë
Kurseni 1900 L
1 ne stok

Vleresimet

No customer reviews for the moment.