6 390 Lekë


Përshkrimi

Kufje Plantronics Bluetooth M1100/R - Kufje me Bluetooth qe funkisonojne deri ne 9m larg telefonit tuaj. - Me keto kufje ju lejoni zerin te bej tere punen. Mendojini keto si nje asistent tuajin pasi perdorin teknologjine VocalystTM. - Kur ju deshironi te beni dicka dhe duart deshironi t'i keni te lira, ju therrisni Vocalyst duke perdorur komandat zanore. - Ju mund t'ju pergjigjeni dhe te...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 396

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Kufje Plantronics Bluetooth M1100/R

- Kufje me Bluetooth qe funkisonojne deri ne 9m larg telefonit tuaj.

- Me keto kufje ju lejoni zerin te bej tere punen. Mendojini keto si nje asistent tuajin pasi perdorin teknologjine VocalystTM.

- Kur ju deshironi te beni dicka dhe duart deshironi t'i keni te lira, ju therrisni Vocalyst duke perdorur komandat zanore.

- Ju mund t'ju pergjigjeni dhe te lexoni e-mailet,te lexoni SMS-t, te regjistroni lajmerimet,madje edhe te update-oni statusin e Facebook, vetem nepermjet komandave te zerit.

- Ju mund ta personalizoni Vocalyst, sipas nevojave tuaja, madje ta beni te perdoret edhe ne gjuhen qe ju deshironi te perdorni.

- Bateria i mban 4 ore dhe karikohet nepermjet nje Micro USB.

- Pesha 9 gram.

- Mikrofonin e ka te tipit Triple-Mic.

- Mikrofoni eshte i tille qe anullon zhurmat.

- Plantronics eshte kompania me e mire ne bote per kufjet vjen eskluzivisht ne Dyqan Taxi.

- Produkt origjinal

Specifikat

Marka Plantronics
Garancia 1 vit
Me sa pajisje lidhet Me 2 Telefona/Tableta

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
2 490 Lekë
I disponueshëm
390 Lekë
890 Lekë
Kurseni 500 L
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
590 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
590 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
2 790 Lekë
3 290 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (6)
I disponueshëm
90 Lekë
390 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
390 Lekë
I disponueshëm
90 Lekë
390 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
90 Lekë
390 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
190 Lekë
490 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (4)
I disponueshëm
390 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 900 L
Shitur (2)
I disponueshëm
390 Lekë
990 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (8)
I disponueshëm
490 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (1)
I disponueshëm
490 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (1)
2 ne stok
590 Lekë
990 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (3)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
4 990 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (18)
I disponueshëm
6 690 Lekë
7 490 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (1)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
20 990 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.