13 990 Lekë


Përshkrimi

Plantronics Voyager Legend ploteson kerkesat e perdorueseve profesionist te telefonit si kurre me pare. Me lidhje ne PC, smartphone ose tablet, nepermjet sensoreve, audios perfekte, kontrolllit te zerit dhe paijisje karikimi te avancuara, Voyager Legend eshte i vetmi sistem kufjesh qe ju duhet per telefonin tuaj. Kufje Bluetooth 4.0: Garantim ne cilesi nga Plantronics, audio e permisresuar...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 9807

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Plantronics Voyager Legend ploteson kerkesat e perdorueseve profesionist te telefonit si kurre me pare. Me lidhje ne PC, smartphone ose tablet, nepermjet sensoreve, audios perfekte, kontrolllit te zerit dhe paijisje karikimi te avancuara, Voyager Legend eshte i vetmi sistem kufjesh qe ju duhet per telefonin tuaj.

  • Kufje Bluetooth 4.0: Garantim ne cilesi nga Plantronics, audio e permisresuar dhe qartesi zeri maksimale permes teknologjise Bluetooth 4.0.
  • Teknologji Smart Sensor: I pergjigjet telefonatave automatikisht thjesht duke vendosur kufjen ne veshin tuaj ose kalon audion ne telefonin tuaj sapo te hiqni kufjen.
  • Njohja e zerit: Mund t'i pergjigjeni nje telefonate pa patur nevoje per butona, thjesht duke thene "Answer" pergjigjeni, dhe duke thene "Ignore" mund te lini telefonaten ne pritje.
  • Teknologji per zhdukjen e zhurmave: Teknologjia me mikrofone te trefishte, anullon cdo zhurme dhe eren ne sfond dhe mund te beje ndarjen e zerit tuaj me zhurmat e sfondit.
  • Rezistent ndaj ujit: Taknologjia P2i nano-coating mbron kufjen Voyager Legend nga shiu, djersa, apo derdhjet e kafes, pra mundeson perdorimin e saj ne zyre dhe jashte saj, ne palester apo gjate konsumimit te nje pije.

Paketimi permban kufjen bluetooth, kabull USB, karikues, eartip silikon.

Degjoni disa shembuj qartesise se zerit te Voyager Legend:

Ne aeroport:

Kur ka erë:
Times Square:

Specifikat

Marka Plantronics
Garancia 1 vit
Me sa pajisje lidhet Me 2 Telefona/Tableta
Lidhja e Kufjes Wireless/Bluetooth

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
SHITUR
3 490 Lekë
Shitur (1)
Nuk ka me gjendje
6 990 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 490 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
11 990 Lekë
I disponueshëm
92 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
8 490 Lekë
9 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (3)
2 ne stok
6 490 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
11 990 Lekë
1 ne stok
21 490 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
13 490 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
9 990 Lekë
11 490 Lekë
Kurseni 1500 L
I disponueshëm
12 990 Lekë
14 890 Lekë
Kurseni 1900 L
1 ne stok

Vleresimet

No customer reviews for the moment.