6 190 Lekë


Përshkrimi

Kufje Plantronics bluetooth BackBeat BBT903 +/R - Ideale per telefonat iPhone me te fundit kufjet me bluetooth Plantronics - BackBeat™ 903 kane teknologjine  Altec Lansing sound, per nje audio me te pasur , me te plote dhe me te qarte. - Kane gjithashtu teknologjine per anullimin e zhurmave, duke e bere tingullin me te qarte e te paster. - Mund te degjoni lehtesisht muziken tuaj te...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 1027

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Kufje Plantronics bluetooth BackBeat BBT903 +/R

- Ideale per telefonat iPhone me te fundit kufjet me bluetooth Plantronics

- BackBeat™ 903 kane teknologjine  Altec Lansing sound, per nje audio me te pasur , me te plote dhe me te qarte.

- Kane gjithashtu teknologjine per anullimin e zhurmave, duke e bere tingullin me te qarte e te paster.

- Mund te degjoni lehtesisht muziken tuaj te preferuar.

- Shume fleksibel dhe te lehta. Mund t'i perdorni gjate te gjithe dites.

- Me permasa te vogla dhe mund te vendoset lehtesisht ne xhepin tuaj.

- Bateria i mban mbi 5 ore muzike apo telefonata dhe mbi 5 dite stand by

- Plantronics eshte kompania me e mire ne bote per kufjet vjen eskluzivisht ne

- Dyqan Taxi, kete lloj kufje kaq profesionale e gjeni vetem tek ne me kete cmim i cili eshte edhe me i ulet se ne faqen zyrtare te plantronics

- Produkt origjinal

Specifikat

Marka Plantronics
Garancia 1 vit
Me sa pajisje lidhet Me 2 Telefona/Tableta

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
2 490 Lekë
I disponueshëm
390 Lekë
890 Lekë
Kurseni 500 L
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
590 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
590 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
2 790 Lekë
3 290 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (6)
I disponueshëm
90 Lekë
390 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
390 Lekë
I disponueshëm
90 Lekë
390 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
90 Lekë
390 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
190 Lekë
490 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (4)
I disponueshëm
390 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 900 L
Shitur (2)
I disponueshëm
390 Lekë
990 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (8)
I disponueshëm
490 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (1)
I disponueshëm
490 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (1)
2 ne stok
590 Lekë
990 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (3)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
4 990 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (18)
I disponueshëm
6 690 Lekë
7 490 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (1)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
20 990 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok

Vleresimet

No customer reviews for the moment.