6 290 Lekë


Përshkrimi

Kufje Plantronics Bluetooth M155/R - Kufje shume te lehta dhe te bukura te cilat jane ideale per personat qe perdorin smartphone. - Lehtesisht te perdorshme gjate kohes qe ju po merreni me dicka tjeter. - Ka nje kabull 2 ne 1, nepermejt te cilit edhe karikohet edhe mund te flisni ne te njejten kohe. - Kur ju vjen nje telefonate, ju vetem thoni "Pergjigju" dhe nuk ka nevoje qe te shtypni...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 688

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Kufje Plantronics Bluetooth M155/R

- Kufje shume te lehta dhe te bukura te cilat jane ideale per personat qe perdorin smartphone.

- Lehtesisht te perdorshme gjate kohes qe ju po merreni me dicka tjeter.

- Ka nje kabull 2 ne 1, nepermejt te cilit edhe karikohet edhe mund te flisni ne te njejten kohe.

- Kur ju vjen nje telefonate, ju vetem thoni "Pergjigju" dhe nuk ka nevoje qe te shtypni ndonje buton.

- Ju mund ta perdorni gjithashtu per te degjuar muzike ose per te degjuar drejtimin e GPS nga smartphone juaj.

- Duke shkarkuar ne telefonin tuaj aplikacionin MyHeadset ju merrni keshilla dhe mjete te tjera qe i vijne ne ndihme perdorimit te kufjeve.

- Kufje me Bluetooth qe funkisonojne deri ne 9m larg telefonit tuaj.

- E vlefshme ne ngjyre te bardhe edhe te zeze.

- Plantronics eshte kompania me e mire ne bote per kufjet vjen eskluzivisht ne Dyqan Taxi.

- Produkt origjinal.

Specifikat

Marka Plantronics
Garancia 1 vit
Me sa pajisje lidhet Me 2 Telefona/Tableta

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
2 490 Lekë
I disponueshëm
390 Lekë
890 Lekë
Kurseni 500 L
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
590 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
590 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
2 790 Lekë
3 290 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (6)
I disponueshëm
90 Lekë
390 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
390 Lekë
I disponueshëm
90 Lekë
390 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
90 Lekë
390 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
190 Lekë
490 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (4)
I disponueshëm
390 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 900 L
Shitur (2)
I disponueshëm
390 Lekë
990 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (8)
I disponueshëm
490 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (1)
I disponueshëm
490 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (1)
2 ne stok
590 Lekë
990 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (3)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
4 990 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (18)
I disponueshëm
6 690 Lekë
7 490 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (1)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
20 990 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.