1 990 Lekë


Përshkrimi

Kufje wireless bluetooth I7 Mini

Nuk do te keni me tela verdalle

Lehtesoni komunikimin tuaj dhe degjoni muzike kudo qe ndodheni

Gjate telefonates ju do te degjoni vetem...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 39013

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
395 Lekë
790 Lekë
Kurseni 50%
I disponueshëm
156 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
126 990 Lekë
I disponueshëm
114 990 Lekë
I disponueshëm
149 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
182 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
162 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
104 990 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
18 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
19 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
590 Lekë
Shitur (60)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (58)
I disponueshëm
190 Lekë
290 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (100)
I disponueshëm
16 990 Lekë
18 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (15)
2 ne stok

Përshkrimi

Kufje wireless bluetooth I7 Mini

Nuk do te keni me tela verdalle

Lehtesoni komunikimin tuaj dhe degjoni muzike kudo qe ndodheni

Gjate telefonates ju do te degjoni vetem ne njeren kufje

Karikohen lehtesisht ne kutine e tyre

Kompatibel me shumicen e pajisjeve bluetooth V4.2

Me drita te cilat ju tregojne kur kufjet jane te karikuara, kur nuk kane bateri dhe kur lidhen me smartphonin

Koha e karikimit 1-2 ore

Koha e punes 1.5 ore

Distanca e bluetooth deri ne 10 m

Permasat 1.7x1.5x4 cm

i7S TWS Earphones Dual Wireless Bluetooth Earbuds for iPhone 6 / 7 Plus / X / Samsung- White

i7S TWS Earphones Dual Wireless Bluetooth Earbuds for iPhone 6 / 7 Plus / X / Samsung- White

i7S TWS Earphones Dual Wireless Bluetooth Earbuds for iPhone 6 / 7 Plus / X / Samsung- White

i7S TWS Earphones Dual Wireless Bluetooth Earbuds for iPhone 6 / 7 Plus / X / Samsung- White

i7S TWS Earphones Dual Wireless Bluetooth Earbuds for iPhone 6 / 7 Plus / X / Samsung- White

i7S TWS Earphones Dual Wireless Bluetooth Earbuds for iPhone 6 / 7 Plus / X / Samsung- White

i7S TWS Earphones Dual Wireless Bluetooth Earbuds for iPhone 6 / 7 Plus / X / Samsung- White

i7S TWS Earphones Dual Wireless Bluetooth Earbuds for iPhone 6 / 7 Plus / X / Samsung- White

i7S TWS Earphones Dual Wireless Bluetooth Earbuds for iPhone 6 / 7 Plus / X / Samsung- White

Specifikat

Lidhja e Kufjes Wireless/Bluetooth

Produktet që keni parë

Vleresimet

Byon