22 990 Lekë


Përshkrimi

Aksesore Shtese: - Kase mbrojtese 790 Leke. Porosite KETU - Xhami mbrojtes kushton 490 Leke. Pororsite KETU Ekran me gjatesi diagonale 14cm (5.5") Full HDSikoni filma, imazhe dhe luani lojra ne ekranin me cilesi Full HD me rezolucion te larte 403 pixels per inç. Kendi i shikimit 178 grade.Performance mahnitesePermban procesor te fuqishem OctaCore dhe 3GB RAM te cilat mundesojne performance...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 18648

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Aksesore Shtese:

- Kase mbrojtese 790 Leke. Porosite KETU

- Xhami mbrojtes kushton 490 Leke. Pororsite KETU

Ekran me gjatesi diagonale 14cm (5.5") Full HD
Sikoni filma, imazhe dhe luani lojra ne ekranin me cilesi Full HD me rezolucion te larte 403 pixels per inç. Kendi i shikimit 178 grade.
Performance mahnitese
Permban procesor te fuqishem OctaCore dhe 3GB RAM te cilat mundesojne performance te shkelqyer ne kryerjen e disa aktiviteteve njeheresh apo edhe ne lojrat me grafiken me te larte.
Sensor per shenjen e gishtit
Hapja e telefonit nepermjet shenjes se gishtit mundeson qe vetem ju te keni akses ne Vibe K5 Note
Kamera paresore 13MP me flesh LED dhe kamera selfie 8MP per foto te mrekullueshme.
Nese memorja e brendshme 32GB ju duket e pamjaftueshme mund ta shtoni edhe me 128GB te tjera nese i vendosni karte memorje.
Me 2 karta SIM dhe rrjet 4G
Sistem operativ Android 5.1 (Lollipop)
Bateri me kapacitet 3500mAh mundeson standby deri ne 15 dite (4G) dhe kohe bisede deri ne 33 ore (2G)

https://i0.wp.com/www.androidpure.com/wp-content/uploads/2016/08/Lenovo-K5-Note-design-e1470053704232.jpg?resize=700%2C366

Specifikat

Marka Lenovo
Garancia 3 muaj
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Rezolucioni Rezolucioni 1920x1080
Sistemi Operativ Android 5.1 Lollipop
Karta SIM 2 karta SIM
Kapaciteti 32 GB
RAM 3 GB
Procesori CPU Procesori CPU: Octa Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.8GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 13 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 8 MP
Networking 2G/3G/4G
Teknologjia e Ekranit IPS

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
2 490 Lekë
I disponueshëm
390 Lekë
890 Lekë
Kurseni 500 L
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
590 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
590 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
2 790 Lekë
3 290 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (6)
I disponueshëm
90 Lekë
390 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
390 Lekë
I disponueshëm
90 Lekë
390 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
90 Lekë
390 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
190 Lekë
490 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (4)
I disponueshëm
390 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 900 L
Shitur (2)
I disponueshëm
390 Lekë
990 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (8)
I disponueshëm
490 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (1)
I disponueshëm
490 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (1)
2 ne stok
590 Lekë
990 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (3)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
4 990 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (18)
I disponueshëm
6 690 Lekë
7 490 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (1)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
20 990 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.