25 990 Lekë


Përshkrimi

Lenovo ZUK Z2, nje nga smartfonet me parametrat me te mire ne treg dhe me cmim shume ekonomik.Hedhur ne treg ne mesin e vitit 2016 ZUK Z2 permban procesor QuadCore 2.15GHz dhe 4GB RAM per shpejtesi maksimale ne cdo lloj veperimi qe mund te kryeni me aplikcionet apo lundrimin ne internet.Memorje 64GB per te mbajtur dhjetra aplikacione, mijera fotografi, video dhe muzike dhe perseri te keni...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 18631

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Lenovo ZUK Z2, nje nga smartfonet me parametrat me te mire ne treg dhe me cmim shume ekonomik.
Hedhur ne treg ne mesin e vitit 2016 ZUK Z2 permban procesor QuadCore 2.15GHz dhe 4GB RAM per shpejtesi maksimale ne cdo lloj veperimi qe mund te kryeni me aplikcionet apo lundrimin ne internet.
Memorje 64GB per te mbajtur dhjetra aplikacione, mijera fotografi, video dhe muzike dhe perseri te keni memorje bosh ne telefon.
Kamera shume cilesore paresore 13MP dhe dytesore 8MP
Ekran me madhesi 5 inç dhe cilesi Full HD per te pare cdo detaj ne cilesi maksimale.
Bateri me kapacitet te larte 3500mAh me opsionin e karikimit te shpejte, 83% ne vetem 30 minuta (Quick Charge 3.0)
Versioni 6.0.1 i sistemit operativ Android

Lenovo ZUK Z2 5.0 inch FHD Screen 4G Smartphone Android 6.0 Snapdragon 820 64bit Quad Core 2.15GHz 4GB RAM 64GB ROM 13MP Rear Camera Type-C U-Touch 2.0 Lenovo ZUK Z2 5.0 inch FHD Screen 4G Smartphone Android 6.0 Snapdragon 820 64bit Quad Core 2.15GHz 4GB RAM 64GB ROM 13MP Rear Camera Type-C U-Touch 2.0 Lenovo ZUK Z2 5.0 inch FHD Screen 4G Smartphone Android 6.0 Snapdragon 820 64bit Quad Core 2.15GHz 4GB RAM 64GB ROM 13MP Rear Camera Type-C U-Touch 2.0 Lenovo ZUK Z2 5.0 inch FHD Screen 4G Smartphone Android 6.0 Snapdragon 820 64bit Quad Core 2.15GHz 4GB RAM 64GB ROM 13MP Rear Camera Type-C U-Touch 2.0

Specifikat

Marka Lenovo
Garancia 3 muaj
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Rezolucioni Rezolucioni 1920x1080
Sistemi Operativ Android 6.0 Marshmallow
Karta SIM 2 karta SIM
Kapaciteti 64 GB
RAM 4 GB
Procesori CPU Quad Core
Shpejtesia e Procesorit 2.15GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 13 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 8 MP
Networking 2G/3G/4G
Teknologjia e Ekranit 2.5D Arc Screen,Capacitive

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
2 490 Lekë
I disponueshëm
390 Lekë
890 Lekë
Kurseni 500 L
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
590 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
590 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
2 790 Lekë
3 290 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (6)
I disponueshëm
90 Lekë
390 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
390 Lekë
I disponueshëm
90 Lekë
390 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
90 Lekë
390 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
190 Lekë
490 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (4)
I disponueshëm
390 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 900 L
Shitur (2)
I disponueshëm
390 Lekë
990 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (8)
I disponueshëm
490 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (1)
I disponueshëm
490 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (1)
2 ne stok
590 Lekë
990 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (3)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
4 990 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (18)
I disponueshëm
6 690 Lekë
7 490 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (1)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
20 990 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.