1 190 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1 800 Lekë


Përshkrimi

  • Mates aktiviteti M3
  • Ore dhe monitorues aktiviteti
  • Lidhje bluetooth versioni 4.0
  • Pergjigjuni telefonatave dhe beni foto ne cdo kohe
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 33087

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

790 Lekë
1 200 Lekë
Kurseni 410 L
Shitur (529)
1 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (78)
1 ne stok
790 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (3)
2 ne stok
390 Lekë
990 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Mates aktiviteti fizik M3.

Ekran 0,96" OLED. Kunder ujit IP67. 

Rrip silikoni dhe kasa stainless steel qe mund te ndryshohet.

Nje mates aktiviteti i cili ju tregon cfare keni bere gjate dites ose ju rikujton nese jeni duke bere nje jete sedentare.

Me pajmen e nje ore dhe funksionale duke treguar ore dhe daten e sakte.

Mat hapat qe keni bere. Ju kujton nese po rrini gjate ulur, se eshte koha per te vrapuar.

Tregon kalorite qe keni humbur, rrahjet e zemres, presionin e gjakut.

Opsionin facebook, twitter, instagram, skype, app application.

Monitorin gjumin, opsion alarmi. Mund te beni foto. 

Funksion wireless, bluetooth. Mund te merrni thirrje, mesazhe, reminder.

Mban bateri deri ne 7 dite ore pune, 15 dite standby nderkohe qe karikohet per rreth 1.5-2 ore.

-----

Per Sport

Kur e vendosni ne Sport Mode mund te masni hapat qe keni bere, distancen, kalorite e harxhuara dhe rrahjet e zemres. Sporti do ju beje te keni nje jete me shendetshme.

Jetegjatesi e baterise

• Mban deri ne 7 dite bateri ne gjendje pune.

• Mban deri ne 15 dite bateri kur nuk eshte ne gjendje pune.

• I duhen vetem 2 ore per tu karikuar.

Mat presionin e gjakut

Mund te masi tensionin e gjakut pa u lidhur me nje smartphone, ne cdo moment te dites tuaj dhe kudo. Mund te gjeni te regjistruara edhe me vone te gjitha te dhenat per presionin e gjakut tuaj.

Beni foto

Kur e keni te lidhur me telefonin tuaj dhe telefoni eshte unlocked mund te beni foto vetem duke shkundur pak doren ne moment. keshtu mund te vendosni diku telefonin dhe te beni foto nga larg njesoj si te keni nje pult per te manovruar.

Specifikat

Kapaciteti (mAh) 85 mAh
Madhesia e Ekranit 0.96''
Kompatibel Me Android

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

10 990 Lekë
12 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (10)
4 ne stok
590 Lekë
790 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (2)
I disponueshëm
24 190 Lekë
26 990 Lekë
Kurseni 2800 L
Shitur (10)
I disponueshëm
26 290 Lekë
28 990 Lekë
Kurseni 2700 L
I disponueshëm
16 690 Lekë
17 190 Lekë
Kurseni 500 L
I disponueshëm
34 990 Lekë
35 790 Lekë
Kurseni 800 L
I disponueshëm
25 490 Lekë
25 990 Lekë
Kurseni 500 L
I disponueshëm
41 990 Lekë
I disponueshëm
26 690 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
19 590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
122 790 Lekë
I disponueshëm
26 490 Lekë
26 990 Lekë
Kurseni 500 L
I disponueshëm
20 990 Lekë
I disponueshëm
39 890 Lekë
I disponueshëm
46 990 Lekë
I disponueshëm
53 990 Lekë
I disponueshëm
9 290 Lekë
9 890 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (13)
I disponueshëm
43 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
26 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
19 990 Lekë
21 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (8)
I disponueshëm
7 290 Lekë
8 990 Lekë
Kurseni 1700 L
Shitur (41)
2 ne stok
29 790 Lekë
31 990 Lekë
Kurseni 2200 L
Shitur (14)
I disponueshëm
15 290 Lekë
16 990 Lekë
Kurseni 1700 L
Shitur (23)
I disponueshëm
26 990 Lekë
I disponueshëm
38 790 Lekë
I disponueshëm
19 990 Lekë
21 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (2)
I disponueshëm
990 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
390 Lekë
990 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (1)
I disponueshëm
390 Lekë
990 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (5)
I disponueshëm
890 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 600 L
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Byon

lire dhe shepjt

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al