1 490 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1 500 Lekë


Përshkrimi

  • Smart Watch me Sim DZ09
  • Lidhet dhe me bluetooth 
  • Ekran LCD...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 20766

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Smart Watch me Sim DZ09

Ore Inteligjente qe mund te perdoret dhe si telefon. Punon me karte SIM. Mund te flisni ne telefon dhe te coni mesazhe.

Lidhet dhe me bluetooth me telefonin tuaj. Ka disa funksione mat hapat, monitoron gjumin, alarm, kalendar, muzike/video, telefonata, te lajmeron kur je larg telefonit, mund te besh foto etj
Kamera 1.3 megapixels. Ekran LCD tocuhscreen 1.54"

Memorja 128MB. E zgjerueshme deri ne 32GB nepermjet kartes se memorjes micro (nuk eshte e perfshire)

Vend per karte SIM micro. Perfshire ne paketim jane Ora, bateria, fishe karikimi Micro USB

Bateri e rikarikueshme me kapacitet 450mAh. Stanby: 72 ore. Biseda telefonike: 6 ore

Degjim muzike: 8 ore

Specifikat

Kompatibel Me Android

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

22 990 Lekë
24 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (1)
2 ne stok
10 990 Lekë
12 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (3)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
23 990 Lekë
31 990 Lekë
Kurseni 8000 L
3 ne stok
26 290 Lekë
28 990 Lekë
Kurseni 2700 L
I disponueshëm
21 990 Lekë
23 990 Lekë
Kurseni 2000 L
I disponueshëm
16 590 Lekë
17 190 Lekë
Kurseni 600 L
I disponueshëm
34 990 Lekë
35 790 Lekë
Kurseni 800 L
I disponueshëm
25 490 Lekë
25 990 Lekë
Kurseni 500 L
I disponueshëm
26 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
19 590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
122 790 Lekë
I disponueshëm
26 490 Lekë
26 990 Lekë
Kurseni 500 L
I disponueshëm
24 490 Lekë
24 990 Lekë
Kurseni 500 L
I disponueshëm
20 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
12 190 Lekë
I disponueshëm
20 990 Lekë
I disponueshëm
39 890 Lekë
I disponueshëm
45 990 Lekë
46 990 Lekë
Kurseni 1000 L
I disponueshëm
53 990 Lekë
I disponueshëm
9 890 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
41 990 Lekë
43 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
17 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
26 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
19 990 Lekë
21 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (6)
I disponueshëm
7 290 Lekë
8 990 Lekë
Kurseni 1700 L
Shitur (21)
I disponueshëm
29 990 Lekë
31 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (4)
I disponueshëm
15 290 Lekë
16 990 Lekë
Kurseni 1700 L
Shitur (5)
I disponueshëm
26 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.