2 190 Lekë


Përshkrimi

Boks Bluetooth SLC-063, Blue

Mund te degjoni muziken tuaj te preferuar kudo qe ju te ndodheni

Suporton karte TF, USB, Aux, radio FM, si dhe lidhet me bluetooth me smartphone tuaj...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 33085

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

12 990 Lekë
I disponueshëm
8 990 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 390 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
SHITUR
1 990 Lekë
Shitur (3)
Nuk ka me gjendje
1 990 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
5 590 Lekë
I disponueshëm
2 390 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
6 890 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 490 Lekë
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
29 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
7 590 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
39 990 Lekë
2 ne stok
1 690 Lekë
Shitur (125)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm

Përshkrimi

Boks Bluetooth SLC-063, Blue

Mund te degjoni muziken tuaj te preferuar kudo qe ju te ndodheni

Suporton karte TF, USB, Aux, radio FM, si dhe lidhet me bluetooth me smartphone tuaj 

Materiali eshte ABS nderthurur me rrjete çeliku

Versioni i Bluetooth eshte V4.2 dhe mund te kap deri ne nje rreze prej 10 m 

Fuqia dalese eshte 5W dhe bateria 800mAh

Kohezgjatja eshte 3 ore 

Ngjyre e vecante te nuancave blu me te verdhe 

Dimensionet jane 15.0 x 4.5 x 8.1 cm 

Produktet që keni parë