1 690 Lekë


Përshkrimi

  • Boks me bluetooth X3 
  • Kapaciteti i baterise 1020mAh, karikohet per 2 ore

  • Bluetooth kap ne distance mbi 10 metra

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 20768

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

8 990 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 390 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
790 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1200 L
Shitur (4)
I disponueshëm
990 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (25)
I disponueshëm
5 590 Lekë
I disponueshëm
2 390 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
1 290 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 1200 L
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
6 890 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 490 Lekë
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
24 990 Lekë
29 990 Lekë
Kurseni 5000 L
Shitur (2)
1 ne stok
32 990 Lekë
36 990 Lekë
Kurseni 4000 L
4 ne stok
7 590 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
39 990 Lekë
2 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm

Përshkrimi

Boks me bluetooth X3 

Suporton L2CAP/A2DP(AVCTP/AVDTP/AVRCP), HSP/HFP

Me mikrofon te integruar per biseda me miqte

Suporton TF karte dhe ka porte dalje USB dhe FM Radio

Bateri e rikarikueshme

Me buton per ndryshimin nga radio ne telefonate, fikjen ndezjen e bluetooth

Buton per volumin, buton per ndryshimin e kanaleve, si dhe per hapjen dhe mbylljen e telefonates dhe nderrimin e kanaleve

Kapaciteti i baterise 1020mAh, karikohet per 2 ore

Bluetooth kap ne distance mbi 10 metra

Vjen ne disa ngjyra te ndryshme mes te cilave mund te zgjidhni te preferuaren

Specifikat

Permasa 108 * 36 * 54 mm
Frekuenca 280Hz - 16KHz

Produktet që keni parë