3 990 Lekë


Përshkrimi

  • Boks me bluetooth i markes Omega modeli OMEGA modeli OG62A 
  • Kap deri ne 10 metra distance
  • Bateri e integruar me kapacitet 2000mAh
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 26200

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

8 990 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 390 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
990 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (26)
I disponueshëm
5 590 Lekë
I disponueshëm
2 390 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
1 290 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 1200 L
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
6 890 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 490 Lekë
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
24 990 Lekë
29 990 Lekë
Kurseni 5000 L
Shitur (2)
1 ne stok
32 990 Lekë
36 990 Lekë
Kurseni 4000 L
4 ne stok
7 590 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
39 990 Lekë
2 ne stok
1 690 Lekë
Shitur (125)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm

Përshkrimi

Boks me bluetooth i markes Omega modeli OMEGA modeli OG62A 

Me autoparlant 5" dhe fuqi 8W. Material alumini me ngjyre gri ne forme katrore

Bluetooth 4,2 kap deri ne 10 metra distance, gama e frekuences 100Hz-20kHz

Mund te luani muzike nga telefoni juaj me ane te bluetooth-it ose me kabull

Me lidhje AUX 3,5mm ,vend per karte memorie Micro SD dhe funksion radio FM dhe MP4

Bateri e integruar me kapacitet 2000mAh

Permasat e boksit :170 x 175 x 170 mm

Specifikat

Marka Omega
Fuqia ne Watt 8W