3 790 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 1 200 Lekë


Përshkrimi

Boks Bluetooth Awei Y370

  • MODELI : AWEI Y370
  • KAPACITETI I BATERISE : 3600 MAH
  • KOHA E KARIKIMIT : 4 ORE
  • KOHA PER MUZIKE : 12 ORE
  • PERDORIMI : PER TE DEGJUAR MUZIKE
  • VECORI : SUPER BASS
  • MATERIAL CILESOR DHE KUNDER UJIT !
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 66445

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1000 L
3 990 Lekë
4 990 Lekë
1 ne stok
- 500 L
6 490 Lekë
6 990 Lekë
2 ne stok
6 490 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 790 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 1000 L
3 490 Lekë
4 490 Lekë
4 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1000 L
7 990 Lekë
8 990 Lekë
4 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (61)
I disponueshëm
6 890 Lekë
Shitur (15)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (165)
3 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (26)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (20)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
4 490 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
2 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Boks Bluetooth Awei Y370

Perdoret per te degjuar muzike dhe lidhet me bluetooth.Ka degjime shume te paster dhe baze te forte.Mbane karikim deri ne 12 ore. Eshte material cilesore dhe rezistent ndaj ujit.

Produktet që keni parë

Reviews (0)