1 990 Lekë


Përshkrimi

Boks Bluetooth Esperanza Rezistent ndaj Ujit

Ju mund te degjoni muziken tuaj te preferuar kudo qe ju te ndodheni 

Lidhet me bluetooth me smartphone tuaj ose pajisje te tjera 

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 36694

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

26 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 490 Lekë
Shitur (66)
I disponueshëm
6 890 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (128)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (146)
1 ne stok
2 299 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
2 299 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
990 Lekë
Shitur (91)
I disponueshëm
- 400 L
2 190 Lekë
2 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 500 L
1 990 Lekë
2 490 Lekë
1 ne stok
- 1600 L
1 990 Lekë
3 590 Lekë
Shitur (10)
1 ne stok
- 1600 L
1 990 Lekë
3 590 Lekë
Shitur (11)
1 ne stok
- 1000 L
5 590 Lekë
6 590 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 1000 L
4 990 Lekë
5 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Boks Bluetooth Esperanza Rezistent ndaj Ujit

Ju mund te degjoni muziken tuaj te preferuar kudo qe ju te ndodheni 

Lidhet me bluetooth me smartphone tuaj ose pajisje te tjera 

Forme kompakte rrumbullake ne ngjyre te zeze

Mund te meret lehtesisht me vete kudo qe ju te jeni dhe te gjitet edhe ne xham fale struktures 

Suporton vend per USB dhe per MicroSD / TF  e cila ju lejon te zgjeroni listen e muzikes tuaj 

Format MP3 dhe MP4 per hedhjen e muzikes 

Versioni bluetooth eshte 3.0 ,dhe distanca e operimit eshte deri ne 10 meter

Lidhja behet me fishe micro USB, WIFI si dhe Bluetooth

Fuqia eshte 3 W dhe frekuenca 280Hz-16kHz

Kapaciteti i baterise eshte 300 mAh dhe tensioni 5 V 

Permasat jane 8,5 x 4,3 cm

Rezistent ndaj ujit IPX4 

Reviews (0)