4 990 Lekë


Përshkrimi

Ju mund te degjoni muziken tuaj te pfeferuar me cilesi shume te larte dhe volum te fuqishem te muzikes fale JBL

Dizajn kunder ujit i pershtatur per daljet ne natyre.
Forme kompakte e cila mund te meret lehtesisht kudo me vete .
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 55843

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

7 190 Lekë
I disponueshëm
6 490 Lekë
I disponueshëm
- 10%
3 591 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 500 L
3 990 Lekë
4 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 200 L
1 290 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (152)
1 ne stok
14 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
30 990 Lekë
I disponueshëm
24 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
- 5000 L
33 490 Lekë
38 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
6 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
6 490 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
6 890 Lekë
Shitur (10)
4 ne stok
2 299 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 400 L
2 190 Lekë
2 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
3 490 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Ju mund te degjoni muziken tuaj te pfeferuar me cilesi shume te larte dhe volum te fuqishem te muzikes fale JBL

Dizajn kunder ujit i pershtatur per daljet ne natyre.
Forme kompakte e cila mund te meret lehtesisht kudo me vete .
Dimensionet: 8x4x7cm
Kohezgjatja e baterise: 5 ore me volumin ne max.

Produktet që keni parë

Reviews (0)