10 990 Lekë


Përshkrimi

  • Boks me Bluetooth dhe me Wireless
  • Mundeson karikimin e telefonin nepermjet teknologjise Qi
  • Perdoret per te gjitha telefonat qe kane bluetooth
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 2869

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

New
24 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
New
3 590 Lekë
I disponueshëm
New
6 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
New
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 300 L
1 690 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
New
2 990 Lekë
I disponueshëm
New
1 990 Lekë
I disponueshëm
6 890 Lekë
Shitur (10)
4 ne stok
2 299 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
- 800 L
1 190 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (16)
2 ne stok
New
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 400 L
2 190 Lekë
2 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 500 L
1 990 Lekë
2 490 Lekë
1 ne stok
New
1 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Boks wireless Maxell MXSP-2000

Risi ne teknologjine e bokseve portabel, kete here Maxell sjell nje boks me Bluetooth dhe me Wireless mundeson karikimin e telefonin nepermjet teknologjise Qi. 

Ka karikues Qi wireless nepermjet te cilit telefonat me kete teknologji mund te karikohen pa u lidhur me fishe karikimi.

Perdoret per te gjitha telefonat qe kane bluetooth me nje cilesi mjaft te larte dhe fuqi 14 W me dy bokse nga 7 W secili.

Ngjyra e bardhe ne gri

 WP2000 white (Product) HR

 

Reviews (0)