3 990 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 1 000 Lekë


Përshkrimi

  • Boks me bluetooth 8 inc per nje feste te levizsshme
  • Me mikrofon Falas te perfshire per karaoke
  • Fuqia dalese: 10W per nje volum te larte
  • Kohezgjatja e punimit: deri ne 4 ore
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 55358

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 500 L
SHITUR
4 990 Lekë
5 490 Lekë
Shitur (15)
Nuk ka me gjendje
- 1500 L
2 990 Lekë
4 490 Lekë
I disponueshëm
- 3000 L
6 990 Lekë
9 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 500 L
2 990 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 700 L
1 990 Lekë
2 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 500 L
2 490 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 500 L
5 490 Lekë
5 990 Lekë
4 ne stok
- 500 L
1 990 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1000 L
3 490 Lekë
4 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 500 L
2 490 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
6 490 Lekë
I disponueshëm
- 500 L
1 990 Lekë
2 490 Lekë
1 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
- 500 L
SHITUR
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (25)
Nuk ka me gjendje
1 290 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
6 590 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
SHITUR
5 490 Lekë
Shitur (2)
Nuk ka me gjendje
4 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 500 L
3 290 Lekë
3 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 500 L
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 790 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
SHITUR
1 990 Lekë
Shitur (95)
Nuk ka me gjendje

Përshkrimi

Boks me bluetooth per feste

Boks bluetooth 8 inc me mikrofon, ideale per festat karaoke me miqte dhe familen tuaj.

Ka vend për USB dhe kartë memorie dhe fish aux, kjo lejon të lidhesh edhe me pajisje që nuk kanë Bluetooth ose të merrni muzikon diku tjetër përveç se në internet.

Mund te lidhet me FM radio, BT, USB, TF, MIC, AUX. Me FM dëgjon edhe muzikën e radiove që ju dëshironi kështu nuk ju duhet gjithmonë të jeni me internet me vete.

Me mikrofon te perfshire, për ta kthyer në karaoke çdo moment që ju duket i përshtatshëm.

Volum i lartë

Fuqia 10W. Një fuqi që i jep mundësi boksit të ketë volum të lartë

Kapaciteti i baterise 1200 mAh.

Ka një panel kontrolli në boks të integruar, për volumin e muzikes.

Dimensionet: 37 x 24 x 20cm

Shikoni testin dhe vlerësimin që Genti ka për këtë produkt.

Bli i sigurt me 0 Stres tek dyqani më i madh në Shqipëri Aladini.al

Për këtë produkt edhe për të gjithë të tjerët keni 14 ditë të drejtën e kthimit të produktit. Shiko këtu detajet ose përdor formularin për ta kthyer produktin. Formulari i kthimit këtu

Porosinë mund ta bëni me butonin porosit me 1 klikim dhe transporti është i mundur për të gjithë Shqipërinë.

Shiko detaje mbi transportin këtu

Produktet që keni parë

Reviews (8)

Rated 3.75 on the scale 1 - 5 based on 8 customer reviews

Eshte shume cilesor , ajo qe kam pritur


E prisja me te madh kur e mora


SHUME I MIRE DHE ME GOXHA VOLUME


Produkti brenda pritshmerive


Eshte I mire me pelqen shume

Rated 3.75 on the scale 1 - 5 based on 8 customer reviews

Eshte shume cilesor , ajo qe kam pritur


E prisja me te madh kur e mora


SHUME I MIRE DHE ME GOXHA VOLUME


Produkti brenda pritshmerive


Eshte I mire me pelqen shume