4 699 Lekë


Përshkrimi

Kufje Miniso wireless stereo

Degjoni muziken tuaj te preferuar dhe mund te ndryshoni volumin sipas deshires

Me butona per te ndryshuar kenget dhe per te rritur volumin

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 46532

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 999 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 190 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
6 890 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
1 999 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
2 590 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
2 299 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
1 999 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (146)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (331)
2 ne stok
- 400 L
2 190 Lekë
2 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
6 290 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok

Përshkrimi

Kufje Miniso wireless stereo

Degjoni muziken tuaj te preferuar dhe mund te ndryshoni volumin sipas deshires

Me butona per te ndryshuar kenget dhe per te rritur volumin

Gjithashtu edhe me drita led te cilat ndruyshojne sipas muzikes

Wireless version 4.2

Permasat: 16.9x8.8x8.7 cm

Pesha: 205gr

 

Produktet që keni parë

Reviews (0)