2 990 Lekë


Përshkrimi

Kufje Bluetooth teper praktik dhe me cilësi të shkëlqyeshme të...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 50121

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 999 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 190 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
6 890 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
1 999 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
2 590 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
2 299 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
1 999 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (146)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (331)
2 ne stok
- 400 L
2 190 Lekë
2 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
6 290 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok

Përshkrimi

Kufje Bluetooth teper praktik dhe me cilësi të shkëlqyeshme të tingullit.

Eshtë një version i veçantë që është krejtësisht i ndryshëm nga modelet e mëparshme Airpod.

BH28 është krijuar me një kufje të vetëm, duke përdorur një vend të vetme karikimi që e bën BH28 jashtëzakonisht kompakt dhe praktik.

Me nje cilesi te zerit shum te mire dhe me super bas, zëri realist, jashtëzakonisht e mirë ndaj zhurmës dhe pershtatet mir duke krijuar një ndjenjë komode.

Porta e karikimit është projektuar me magnet për ta bërë të lehtë hapjen dhe mbylljen

Një prekje e integruar në BH28 me aftësinë për të ndaluar këngët / për të dëgjuar thirrjet 

Një kapacitet kufjesh prej 35mAh për deri në 4 orë përdorim.

Produktet që keni parë

Reviews (0)