2 490 Lekë
3 190 Lekë
Kurseni 700 Lekë


Përshkrimi

Dizajni në vesh, i rehatshëm për t'u veshur, jo i lehtë për t'u rrëzuar
Çip Bluetooth 4.2, sinjal i qëndrueshëm, përputhje automatike, pajtueshmëri e fortë
Kuti portative karikimi me bateri 1500 mAh, mund të karikojë vazhdimisht kufjet rreth 10 herë
Mund të ndahet në dy kufje të veçanta ose mund të përdoret në kombinim
Dizajn i papërshkueshëm nga uji IPX5, pa frikë nga djersa dhe shiu

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 64093

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 690 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
7 490 Lekë
I disponueshëm
- 500 L
6 990 Lekë
7 490 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 500 L
5 490 Lekë
5 990 Lekë
Shitur (13)
1 ne stok
12 990 Lekë
Shitur (5)
4 ne stok
7 990 Lekë
I disponueshëm
2 690 Lekë
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (15)
2 ne stok
SHITUR
3 990 Lekë
Nuk ka me gjendje
3 790 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
7 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
2 690 Lekë
Shitur (76)
1 ne stok
- 1309 L
690 Lekë
1 999 Lekë
Shitur (511)
I disponueshëm
SHITUR
2 190 Lekë
Shitur (34)
Nuk ka me gjendje
9 990 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
12 990 Lekë
I disponueshëm
13 990 Lekë
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (6)
3 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
- 500 L
SHITUR
1 990 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (7)
Nuk ka me gjendje
SHITUR
5 990 Lekë
Nuk ka me gjendje

Përshkrimi

Karakteristikat kryesore:

Kufje TWS Bluetooth True Wireless Earbus me këllëf karikimi pa tel të aktivizuar me QI IPX5, e qëndrueshme ndaj ujit, afatgjatë.
Produkti është i pajisur me një kuti karikimi 1500 mAH. Çipi WT200 me energji nga era, versioni 4.2+EDR i lartë, çipi Bluetooth me fuqi të ulët, është i pajtueshëm me 4 dhe 3 funksione me shumë protokolla. Krahasuar me versionin e vjetër, përputhshmëria, stabiliteti, funksionaliteti dhe aspekte të tjera janë përmirësuar ndjeshëm.
Kufje me të vërtetë pa tel: kufje me të vërtetë pa tel, teknologjia TWS e integruar dhe Bluetooth V4.2 më e fundit që ofrojnë lidhje të qëndrueshme me valë me telefonat tuaj inteligjentë dhe pajisjet e tjera Bluetooth. Nuk ka tela ngatërruar dhe çiftim automatik më i shpejtë brenda rrezes Bluetooth 30 ft në hapësirë ​​të hapur.
Cilësia e tingullit stereo: Kufjet pa tela miratojnë DSP dixhitale për të ofruar një tingull të pastër kristal me cilësi të lartë pa humbur asnjë shtesë. Duke shijuar muzikë të shkëlqyer stereo bas. IPX5 i papërshkueshëm nga djersitja I shkëlqyer për vrapim, ecje, ecje me biçikletë, palestër etj. Karikimi portativ: E pajisur me kuti karikimi të baterisë mini dhe portative 1500 mAh, e cila mund të jetë në pritje 360 ​​orë. Çdo kufje ka një kapacitet prej 50 mAh, e cila mund të karikohet plotësisht brenda disa orësh. Asnjëherë mos u shqetësoni për baterinë e ulët kur jeni jashtë gjatë gjithë ditës.
Shënim: Kufjet stereo me dhëmbë pa tel përdorin teknologjinë më të fundit Bluetooth TWS (True Wireless), diapazoni i frekuencës së audios është i ngjashëm me sinjalin WIFI. Është një fenomen normal që në raste individuale, kufjet slave (djathtas chennal) mund të jenë ndërhyrje nga sinjalet me valë por u lidh automatikisht pas pa zë për 1-2 sekonda, ndërkohë që kufja kryesore (shennal majtas) funksionon mirë. Ju lutemi, provoni ta rilidhni kufjen nëse ka një problem me zërin ose lidhjen. Distanca midis kufjeve

Specifikim:

Marka: JOYROOM
Modeli: JR-T05
Versioni i Bluetooth: 4.2
Distanca efektive: 10 m
Protokolli mbështetës: A2DP, HFP, HSP, AVRCP, SPP
Altoparlanti: 16ohm/φ6mm
Mikrofoni: -42±3dB
Fuqia dalëse: 3mWx2
Bateria e kutisë së karikimit: 1500 mAh
Bateria e kufjeve: 50 mAh
Koha e përdorimit: 30 orë (përfshirë 10 herë karikim)
Koha e gatishmërisë: 220h
Koha e karikimit: 1.5-2h
Madhësia e kufjeve: 28.2 x 25 x 18.7 mm
Pesha e kufjeve: 5 g/pc
Madhësia e kutisë së karikimit: 74 x 30 x 55.5 mm
Pesha e kutisë së karikimit: 70 g
I përputhshëm me:

2 x kufje Bluetooth në vesh
1 x kuti karikimi
1 x Manual Përdoruesi në anglisht dhe kinezisht

Reviews (0)