1 890 Lekë


Përshkrimi

  • KinVale Kufje Bluetooth 205S
  • Bateri qe zgjat deri ne 3.5 ore kohe bisede dhe deri ne 4 dite standby
  • Lidhet njekohesisht me 2 pajisje
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 17110

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 790 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (7)
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 190 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (14)
2 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
6 290 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
6 390 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
New
2 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
New
3 190 Lekë
4 390 Lekë
Kurseni 1200 L
I disponueshëm
New
2 990 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1000 L
I disponueshëm

Përshkrimi

KinVale Kufje Bluetooth 205S

Nuk eshte e nevojshme te mbani telefonin ne dore per te biseduar, kjo kufje bluetooth ju lehteson jeten e perditshme.

Bateri qe zgjat deri ne 3.5 ore kohe bisede dhe deri ne 4 dite standby.

Lidhet njekohesisht me 2 pajisje dhe ju mund t'u pergjigjeni telefonatave nga njera pajisje ose tjetra.

Gjithashtu mund te degjoni muzike. Kompatibel me te gjithe telefonat Bluetooth.

Specifikat

Marka KinVale
Me sa pajisje lidhet Me 2 Telefona/Tableta
Lidhja e Kufjes Wireless/Bluetooth

Produktet që keni parë