3 990 Lekë


Përshkrimi

  • Versioni i Bluetooth 4.1
  • Kapaciteti i baterise 37V, 25mAh
  • Koha e bisede 1.5 ore
  • Marka Cobalt teknologji HSP / HFP / A2DP / AVRCP
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 31596

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 990 Lekë
Shitur (369)
I disponueshëm
4 699 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 500 L
2 990 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
2 690 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (37)
2 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (24)
4 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 999 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 999 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 299 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 999 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
3 190 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
3 690 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
2 700 Lekë
I disponueshëm
3 200 Lekë
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
2 700 Lekë
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok

Përshkrimi

2 ne 1 Kufje Bluetooth dhe Koke Karikimi Cobalt  modeli HF-300BT

E projektuar per personat qe jane ne udhetim ne shumicen e kohes 

Pergjigjeni telefonatave tuaja gjate kohes kur jeni duke ecur me makine 

Me bluetooth versioni 4.1

Mund te karikoni dy telefona njekohesisht pasi vjen me dy porta USB 

Kapaciteti i baterise eshte 25 mAh dhe fuqia 37 V

Kohezgjatja e bisedes eshte deri ne 1.5 ore 

Frekuenca jane 2.40GHz ~ 248GHz 

Teknologjite qe suporton jane HSP / HFP / A2DP / AVRCP 

Specifikat

Marka Cobalt
Garancia 1 Vit
Lidhja e Kufjes Wireless/Bluetooth

Reviews (0)